Dyskoteka w karetce? Tak ratownicy próbują złapać dystans [WIDEO]

2020-03-16 12:35

W internecie krąży film, na którym widać, jak ratownicy (najprawdopodobniej z Polski) podrygują do piosenki "Ghostbusters". Karetka jedzie na sygnale. Trudno stwierdzić, w jakim mieście film został nagrany, ale ewidentnie ratownicy próbowali złapać odrobinę dystansu do tej sytuacji, w jakiej się znaleźliśmy.

Z jednej strony żarty mogą wydawać się nie na miejscu, z drugiej - sytuacja jest na tyle trudna, że wrocławianie (i nie tylko) starają się obracać ją w żart. Chociażby po to, żeby złapać odrobinę dystansu.

Tak też do sprawy podeszli polscy ratownicy, jadąc zapewne na kolejne wezwanie. W kombinezonach, w maskach nucili "Ghostbusters".

Pamiętajmy, że ratownicy, lekarze i pielęgniarki to teraz ludzie najbardziej narażeni na koronawirusa. W końcu to oni ratują życie pacjentów z zimną krwią. W końcu to oni nie mogą poddać się panice i atmosferze strachu. Może to ich sposób na odreagowanie?

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE