Best Market we Wrocławiu. Będzie można w nim kupić przysmaki z Ukrainy czy Gruzji

2022-09-28 11:49
Sklep spożywczy / zdjęcie ilustracyjne
Autor: Pixabay Sklep spożywczy / zdjęcie ilustracyjne

Ukraiński Best Market powstanie we Wrocławiu. To piąte miasto z lokalem rodzinnej firmy, która teraz zajmuje się nie tylko handlem, ale także wspieraniem Ukraińców w ciężkich dla nich czasach. Sprawdźcie poniżej, kiedy i gdzie nastąpi otwarcie Best Market.

Firma Best Market powstała w listopadzie 2019 roku. Założyli ją bracia Serhij i Roman Kolesnyky, którzy są obywatelami Ukrainy. Pochodzą z obwodu kirowogradzkiego – to jeden z 24 obwodów Ukrainy leżący w środkowej części kraju, nad Dnieprem - informuje portal wroclaw.pl.

Ukraiński Best Market we Wrocławiu

Stacjonarne sklepy i rozmowy z klientami pokazały braciom Kolesnyky, które produkty sprowadzać, a które nie. W 2021 roku powstał sklep internetowy. W ofercie Best Market są suszone ryby, owoce morza i kawior, przetwory warzywne, kawy, herbaty czy wschodnie alkohole, ale przede wszystkim niepowtarzalne słodycze.

W ofercie jest ponad 2000 towarów różnych producentów. Oprócz ukraińskich smakołyków dostępne są także produkty z Azji Wschodniej, Gruzji, regionu bałtyckiego, Norwegii, Danii.

Otwarcie sklepu Best Market planowane jest na 1 grudnia 2022 roku przy ul. Szewskiej 6/7. Właściciele zapewniają, że są miejsca dla nowych pracowników. Zapraszają chętnych na stanowisko administratora, kasjera, sprzedawcy, konsultanta i pracownika hali.

Sara James kupiła bilet do USA! Simon Cowell zrobi z Polki światową gwiazdę?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE