Bary mleczne i stołówki we Wrocławiu. Tutaj zjesz najtańszy obiad! [LISTA]

2022-10-11 10:33
Bary mleczne i stołówki we Wrocławiu. TutaJ zjesz najtańszy obiad! [LISTA]
Autor: pixabay.com

Dobra wiadomość jest taka, że pomimo wciąż drożejącej żywności, we Wrocławiu nadal istnieją bary mleczne w których można zjeść obiad nawet za 15 zł. Wraz z nadchodzącym rokiem akademickim zarówno studenci, jak i inni mieszkańcy Wrocławia mogą te miejsca odwiedzić. Sprawdźcie poniżej, o które jadłodajnie chodzi.

Bary mleczne we Wrocławiu. Istnieją jeszcze miejsca, w których można zjeść domowy obiad w miarę przystępnej cenie. Mowa tu o schabowym, mielonym, pierogach ruskich czy zupie pomidorowej. Ceny w porównaniu z tymi w innych restauracjach mocno się różnią, a w dobie inflacji można śmiało powiedzieć, że jest po prostu tanio. Przygotowaliśmy dla Was spis barów mlecznych i stołówek, gdzie można zjeść ciepły posiłek nawet za 15 zł. Sprawdzi się on zarówno w przypadku studentów, jak i innych osób. Sprawdźcie poniżej w galerii.

Tak powstają mosty Chrobrego we Wrocławiu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE