#ZOOstańwdomu i sprawdź, co słychać u zwierzaków z warszawskiego ZOO! Kiedy, gdzie i jak oglądać relację?

2020-03-24 9:23
ZOO
Autor: Canva.com

'Kochani, nie możecie przyjść do Warszawskiego ZOO, więc Warszawskie ZOO odwiedza Was' - ta wiadomość z pewnością ucieszyła wszystkich miłośników zwierząt. #ZOOstańwdomu to akcja, która pozwoli nam poznać podopiecznych warszawskiego ogrodu, nawet jeśli pozostajemy objęci kwarantanną. Gdzie i w jakich godzinach oglądać przygody mieszkańców ZOO?

Spotkania ze zwierzakami mieszkającymi w warszawskim zoo i ich opiekunami będzie można oglądać codziennie o godz. 14 na Facebooku!

"Zobaczycie wyjątkowe filmy nagrywane i komentowane przez opiekunów, którzy mimo trudnej i niecodziennej sytuacji, jak zawsze, troskliwie zajmują się zwierzętami. Będziemy Was na bieżąco informować co słychać u mieszkańców warszawskiego zoo. W nagraniach znajdziecie wiele ciekawych informacji, dzięki którym jeszcze lepiej poznacie nasze zwierzęta"

Więcej informacji znajdziecie na wydarzeniu: ZOOstańwdomu ZOObaczonline!

Czy myjesz ręce dokładnie? Ten film Cię uświadomi
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE