ZOO Warszawa - jak i gdzie kupić bilety? Ile osób będzie mogło wejść do ZOO jednocześnie?

2020-05-20 11:04
ZOO Warszawa - jak i gdzie kupić bilety? Ile osób będzie mogło wejść do ZOO jednocześnie?
Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Warszawskie ZOO otwiera się dla odwiedzających! Znudzone zwierzęta znów będą mogły zobaczyć dorosłych i dzieci. Od środy 20 maja zwiedzać będzie można ogród, oczywiście zachowując wszystkie środki bezpieczeństwa. Jak i gdzie kupić bilety? Ile osób będzie mogło wejść do ZOO jednocześnie? Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl Warszawa!

Spis treści

  1. ZOO Warszawa - czy można kupić bilety online?
  2. ZOO Warszawa - ile kas będzie otwartych?
  3. ZOO Warszawa - kup bilet przez aplikację

Jak i gdzie kupić bilety do Zoo? Ile osób będzie mogło wejść do ZOO jednocześnie? Te pytania zadają sobie wszyscy, którzy chcieliby zobaczyć w weekend warszawski ogród. Dzieci, młodzież lecz również niektóre pary chcą wybrać się na spacer i sprawdzić, jak mają się ich ulubieńcy po tak długiej przerwie. Jeśli marzą wam się odwiedziny u gepardów, czy papug, to koniecznie przygotujcie maseczki i przypomnijcie sobie zasady zachowywania bezpiecznej odległości. Bilety do ZOO będziecie mogli kupić na kilka sposobów. 

Zobacz też: Kiedy otworzą ZOO? Jakie będą zasady i czy to bezpieczne? [WIDEO]

ZOO Warszawa - czy można kupić bilety online?

Bilety znów będzie można kupić przez stronę główną ZOO. Wystarczy, że wybierzecie na stronie zoo.waw.pl, zakładkę - Wizyta w ZOO - Kup bilety online. Do tego bezpiecznego rozwiązania szczególnie zachęcają pracownicy.

ZOO Warszawa - ile kas będzie otwartych?

Otwarte dla zwiedzających są również dwie kasy i biletomaty przed ZOO. Pracownicy zachęcają do płacenia kartą.

ZOO Warszawa - kup bilet przez aplikację

Jak informuje ZOO: zakupu można dokonać w drodze lub tuż przed samą wizytą w ZOO. Na miejscu wystarczy okazać obsłudze ekran telefonu z uruchomioną aplikacją mPay i zapisanym w niej kodem QR. Kupowanie biletów do warszawskiego ZOO w mPay wygląda podobnie, jak płacenie za przejazdy komunikacją miejską.

Policjanci z Dobrego Miasta uratowali sarnę
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE