Zobacz największe sławy w jednym miejscu! Prestiżowa Strefa Gwiazd na Bulwarach Wiślanych [21.08–13.09]

2020-08-26 6:00
Zobacz największe sławy w jednym miejscu! Prestiżowa Strefa Gwiazd na Bulwarach Wiślanych [21.08 – 13.09]
Autor: Materiały prasowe Zdjęcie ilustracyjne: Prestiżowa Strefa Gwiazd na Bulwarach Wiślanych

Blisko 60 artystycznych zdjęć z koncertów organizowanych przez Prestige MJM w całej Polsce można zobaczyć na wystawie pod nazwą Prestiżowa Strefa Gwiazd. Ekspozycja dostępna jest w Galerii Przy Plaży na warszawskich Bulwarach Wiślanych. Warto tam być: dla osób, które zaangażują się w akcje na Facebooku czekają bilety na koncerty w atrakcyjnych cenach, a nawet darmowe wejściówki!

Wspólna modlitwa teamu Jennifer Lopez na chwilę przed jej wyjściem na scenę, wizyta w rzymskim domu niedawno zmarłego Ennio Morricone przed jego przyjazdem do Polski, bezcenne ujęcia sceniczne nieżyjących już frontmanów zespołów Linkin Park czy Motörhead oraz pierwszy i jedyny występ Justina Timberlake’a w Polsce – takie i wiele innych unikalnych zdjęć można zobaczyć na wystawie Prestiżowa Strefa Gwiazd zlokalizowanej w Galerii Przy Plaży na warszawskich Bulwarach Wiślanych.

Autorem prezentowanych zdjęć jest Jakub Janecki, od ośmiu lat współpracujący z agencją koncertową Prestige MJM. Pierwszym wydarzeniem muzycznym, na którym wykonywał zdjęcia, był koncert Bryana Adamsa w Poznaniu. Do tego czasu uchwycił w kadrze największe gwiazdy, będąc nierzadko obok nich na backstage’u. Najlepsze zdjęcia wybrane zostały spośród setek tysięcy ujęć zrobionych na blisko osiemdziesięciu koncertach.

Agencja Prestige MJM zlokalizowana w Ostrowie Wielkopolskim przez niemal 12 lat funkcjonowania na niełatwym koncertowym rynku zorganizowała w sumie ponad 140 wydarzeń. Spółka należąca do Marka Kurzawy, Janusza Stefańskiego i Mateusza Pawlickiego sprowadziła po raz pierwszy do Polski takie światowe gwiazdy jak: Justin Bieber, Jennifer Lopez, Bon Jovi, Justin Timberlake, Michael Bublé, Avicii, Nicki Minaj, Josh Groban czy Emeli Sandé. Prestige MJM zorganizowała także koncerty: Andrei Bocellego, Ennio Morricone, Roda Stewarta, Eltona Johna, Martina Garrixa, Jamesa Blunta, Davida Guetty, zespołów Gans N’ Roses, Scorpions, Thirty Second to Mars, Linkin Park, Queen, Dave Matthews Band, A-ha i wielu innych. Wydarzenia te odbywają się w największych obiektach widowiskowo-sportowych w Polsce. Wśród nich przeważającą część stanowią pojedyncze koncerty, ale w swoim portfolio Prestige MJM ma także produkcję festiwali muzycznych, zawodów i gal sportowych oraz przedstawień baletowych. Wiele z tych wydarzeń były spektakularnymi widowiskami. Do tych największych należą: koncert Jennifer Lopez, będący muzycznym otwarciem stadionu PGE Arena w Gdańsku w 2012 roku, wokalne i taneczne popisy Justina Tmberlake’a dwa lata później na tym samym stadionie, występ Andrei Bocellego z okazji finału The Tall Ships Races na Wałach Chrobrego w Szczecinie w 2017 roku z udziałem 200-tysięcznej publiczności, występ tego samego wykonawcy dwa lata później na Stadionie Poznań upamiętniający setną rocznicę powstania Uniwersytetu Poznańskiego, obydwa koncerty Justina Biebera z rekordową publicznością w największych polskich halach.

- Agencja Prestige MJM, jak wiele firm eventowych na świecie, wyczekuje teraz powrotu do organizacji imprez. W tym roku udało nam się zrealizować koncerty kolędowe Zbigniewa Preisnera i występ Jamesa Blunta. Pozostałe w większości zostały przełożone na następny rok. Trzymamy kciuki, aby wielkie wydarzenia muzyczne znowu mogły się odbywać, a tych w przyszłorocznych planach mamy wyjątkowo dużo. Oczywiście dołożymy wszelkich starań, aby były to bezpieczne imprezy. Póki co wspominamy te koncerty, które się odbyły, stąd też wystawa zdjęć naszego fotografa Jakuba Janeckiego na Bulwarach Wiślanych. Zapraszam do obejrzenia ekspozycji – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

Wystawę Prestiżowa Strefa Gwiazd - w pawilonie nr 7 i jego okolicy na warszawskich Bulwarach Wiślanych - oglądać można codziennie do 13 września. Warto tam być, bo każdy, kto zrobi sobie zdjęcie z jednym z wykonawców i wstawi je w poście publicznym na swoją tablicę na Facebook’u, otrzyma 20% rabatu na zakup biletów na najbliższe koncerty Prestige MJM (za wyjątkiem występów Celine Dion i HAUSERA). Aby otrzymać kod rabatowy należy dodać zdjęcie z hasztagiem #prestizowastrefagwiazd i oznaczyć fanpage @PrestigeMJM. Akcja potrwa do 13 września.

Pozyskiwanie leku dla pszczół

Najbliższe koncerty agencji Prestige MJM: HAUSER – 26 października 2020, Torwar Warszawa

CELINÉ DION – 13 maja 2021, TAURON Arena Kraków, 15 maja 2021 Atlas Arena Łódź KISS – 12 czerwca 2021, Atlas Arena Łódź

KINGS OF LEON – 23 czerwca 2021, Stadion Wrocław

IL VOLO – 10 lipca 2021, Atlas Arena Łódź

ANDREA BOCELLI – 21 sierpnia 2021, PGE Narodowy

IL DIVO – 13 listopada 2021, TAURON Arena Kraków

  • Wystawa plenerowa o BITWIE WARSZAWSKIEJ
  • Miejsce: Pawilon Przystanek Sztuka (Bulwar gen. Pattona)
  • Czas ekspozycji: do 31.08

Polska Fundacja Narodowa we współpracy z Profesorem Lechem Królikowskim przygotowała wystawę plenerową dotyczącą 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej 1920. Eskpozycja składa się z 18 zdjęć opowiadających o Bohaterach, strategii działań i znaczeniu Bitwy Warszawskiej. Miejsce wystawy zostało wybrane nieprzypadkowo, ponieważ jest jedną z miejskich lokacji najczęściej i najliczniej odwiedzanych zarówno przez mieszkańców stolicy jak i turystów. Wszystkie plansze są opisane w języku polskim i angielskim.

  • Wystawa plenerowa ENERGYLANDIA
  • Miejsce: Pawilon Kraina lodów i Tete a tete (Bulwar gen. Pattona)
  • Czas ekspozycji: do 31.08

Energylandia to najnowocześniejszy park rozrywki w Polsce. 35 hektarów powierzchni zagospodarowano 75 atrakcjami w 5 strefach tematycznych. W tym 15 Roller Coasterów i 23 atrakcje dla dzieci do 3 lat.

Strefa ekstremalna – znajdują się tu rekordowe w skali światowej i europejskiej Roller Coastery. M.in. największy w Europie Mega Coaster Hyperion (prędkośd max. 142 km/h i 80m pierwszy spadek), czy najwyższy i najszybszy na świecie, wodny Speed Water Coaster (prędkością max. 110 km/h, wys. Konstrukcji 60 m), a także najnowsza, flagowa atrakcja - ZADRA. To największy na świecie hybrydowy (drewniano-stalowy) Roller Coaster, który osiąga zawrotną prędkośi 121 km/h i gwarantuje niezwykłą podróż po torze o długości 1316 m. Zadra to jednocześnie 15 Roller Coaster w Energylandii.

Strefa dla dzieci to Bajkolandia oraz Strefa Cyrkowa.

Water Park – 4000 leżaków, 1800 m2 powierzchni, 3 baseny z podgrzewaną wodą o głębokości od 20 do 140 cm, setki leżaków wokół piaszczystej plaży z palmami, a także 13 zjeżdżalni w części Tropical Fun!

Strefa Familijna - dostosowana do użytku zarówno przez dzieci, jak i rodziców. Skorzystamy tu z Roller Coastera Dragon RMF z podwieszanymi fotelikami, ale także z największej w Europie Środkowo-Wschodniej atrakcji wodnej Anaconda czy szalonymi pontonami Jungle Adventure!

Smoczy Gród – nowa, piątą strefą Energylandii. Aż 5 hektarów nowej przestrzeni z atrakcjami, stylizowanymi na okres średniowiecznej Europy oraz gotyku. Kolejka widokowa Dragon Adventure oraz dwa rodzinne Roller Coastery czekaj!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE