Zobacz ikony motoryzacji i weź udział w wielkim turnieju!

2022-01-28 15:32
Zobacz ikony motoryzacji i weź udział w wielkim turnieju!
Autor: mat. partnera Zobacz ikony motoryzacji i weź udział w wielkim turnieju!

Takich samochodów nie zobaczysz na drogach! Są rzadkie, cenne, ekskluzywne i prestiżowe. Zdarza się, że migną lewym pasem, nie dając czasu, by się im przyjrzeć. Na wystawie Ikony Motoryzacji może obejść je z różnych stron, spokojnie ocenić i sfotografować, dowiedzieć się o nich więcej. Co więcej, możesz wziąć udział w turnieju i wygrać wyjątkową nagrodę!

Wyjątkowa wystawa i wielki turniej! Wszystkie ikony motoryzacji możesz teraz podziwiać w jednym miejscu. W Fabryce Norblina zaparkuje ponad 50 samochodów – od kultowych dzieł sprzed kilku dekad po najnowsze superauta oszałamiające mocą i osiągam. Będzie można przyjrzeć się z bliska m.in. takim modelom jak:

  • Ferrari,
  • Lamborghini,
  • Porsche,
  • Maserati,
  • Bentley,
  • Aston Martin.

Zgromadzone pojazdy reprezentują różne segmenty i etapy rozwojowe. Nacisk położono na samochód sportowy. Warto zwrócić uwagę na dwie perełki – Lamborghini Gallardo SV TT o mocy 1500KM. Na świecie są dostępne tylko dwa egzemplarze – jedenw Fabryce Norblina, drugi w Miami. Kolejnym ciekawym elementem wystawy jest Hotrod stworzony na podstawie Forda model A z 1932 roku. Klasyczny silnik V8 flathead, niesamowity zielony kolor z miedzianymi wstawkami.

Na wystawie reprezentowane są najważniejsze kraje-producenci: tradycyjne i stale obecne, jak Włochy, Niemcy i Wielka Brytania, ustępująca im na tym obszarze Francja, Stany Zjednoczone ze swą specyfiką rozumienia i projektowania aut sportowych oraz Japonia, która od lat 90. dołączyła do ścisłej czołówki.

Wystawa trwa do 31 marca, a wszystkie szczegóły znajdziesz >>TUTAJ<<.

Zobacz ikony motoryzacji i weź udział w wielkim turnieju!
Autor: mat. partnera Zobacz ikony motoryzacji i weź udział w wielkim turnieju!

Wielki Turniej Simracing

Wielki Turniej Simracing już się rozpoczął! Jego założenia są proste – TOP1 najlepszych czasów w danym miesiącu biorą udział w Wielkim Finale. Co miesiąc do wygrania konsole Xbox, a w finale – symulator o wartości 6000 euro. Turniej otwarty dla wszystkich. Masz jeden cel – wykręcić jak najlepszy czas.

Wszystko odbywa się w Fabryce Norblina, na terenie Wystawy Ikony Motoryzacji.

Jak dołączyć do turnieju?

Krok 1: zarejestruj się przez stronę i odwiedź wystawę ikony motoryzacjiKrok 2: kup bilet na strefę digital motorsportsKrok 3: trenuj i rejestruj najszybsze okrążeniaKrok 4: rywalizuj o najlepsze czasy miesiąca i nagrodę główną – symulator DMS

Terminarz rywalizacji

  • Challenger 1: od 21 stycznia do 21 lutego / TOP 4 awans do wielkiego finału
  • Challenger 2: od 22 lutego do 21 marca / TOP 4 awans do wielkiego finału
  • Challenger 3: od 22 marca do 21 kwietnia / TOP 4 awans do wielkiego finału
  • Speed Challnger: 4 od 22 kwietnia do 28 kwietnia / P1 awans do wielkiego finału, który odbędzie się w maju.

Więcej informacji znajdziesz >>TUTAJ<<.

QUIZ: Czy dobrze znasz cytaty z kultowych reklam?

Pytanie 1 z 15
Dokończ zdanie: "A świstak siedzi i zawija je w te..."
ESKA XD #041 - MORSOWANIE, PRIME MMA, UNCHARTED, ACRAZE
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE