Znany pub w Warszawie otworzył Basen Piwny. W ten sposób walczy z obostrzeniami

2021-02-23 10:26 P.R
Znany pub w Warszawie otworzył basen piwny. Walczy z obostrzeniami
Autor: Steve Buissinne fot. Steve Buissinne

Znany pub w Warszawie nie poddaje się i walczy z rządowymi obostrzeniami. Po przebranżowieniu się i ogłoszeniu się Muzeum Kapsli, przebranżawia się po raz kolejny na... Basen Piwny.

Lockdown chroniący wydolność systemu ochrony zdrowia doprowadził do problemów finansowych wiele innych branż, które zostały "zamrożone" rządowymi rozporządzeniami. Część z przedsiębiorstw próbuje jednak poradzić sobie z obostrzeniami, ponieważ w przeciwnym razie czekałby je upadek. Mimo braku możliwości zarabiania muszą bowiem opłacić wynajem lokalu i wypłacić pracownikom wynagrodzenie. Jak przyznaje właściciel pubu, długi jego przedsiębiorstwa rosną z każdym dniem, a jedynym sposobem na to jest otwarcie się na klientów. Poczynaniom przedsiębiorcy przyglądają się jednak policja, skarbówka i sanepid. Pub, mimo kontroli, nie poddaje się i tym razem zaprasza do odwiedzin jako Basen Piwny.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Mimo dodatnich temperatur wędkarze wchodzą na lód