Zima z kryminałem wystartowała! Weź udział w niezwykłym konkursie Biblioteki na Woli

2021-02-16 7:41
Zima z kryminałem wystartowała! Weź udział w niezwykłym konkursie Biblioteki na Woli
Autor: Canva.com Zima z kryminałem wystartowała! Weź udział w niezwykłym konkursie Biblioteki na Woli

Konkurs "Zima z kryminałem" wystartował w Bibliotece na Woli. Aby wziąć udział w zabawie, należy napisać krótką charakterystykę swojego ulubionego detektywa - znanego z powieści lub wymyślonego. To świetna okazja, by sprawdzić swój pisarski warsztat i poczuć się przez chwilę jednym ze sławnych pisarzy!

Kochacie książki? Ten konkurs jest właśnie dla Was! Zima z kryminałem wystartowała! Weź udział w niezwykłym konkursie i zdobądź książki słynnych autorów. Do wygrania powieści: Katarzyny Bondy, Harlana Cobena, Marka Krajewskiego, Wojciecha Chmielarza, Jędrzeja Pasierskiego i Remigiusza Mroza.

Co trzeba zrobić? To proste! Musicie tylko przedstawić charakterystykę swojego ulubionego bohatera literackiego, który przy okazji jest również detektywem! Nie ma znaczenia, czy jest to młodziutka Enola Holmes czy też jej starszy bart. Dla tych, którzy chcą wykazać się wyobraźnią istnieje również opcja alternatywna - idealnego detektywa możecie w całości wymyślić sami! Nie zapomnijcie tylko o zmieszaniu szczypty szaleństwa i geniuszu, bo to jest dla wszystkich cechą wspólną! Jakie są zasady konkursu?

"Uwzględnijcie cechy osobowości, wygląd, metody pracy, sukcesy na polu tropienia przestępców i wszystko inne, co uznacie za ważne. Tekst powinien mieć maksymalnie 4 tysiące znaków (ze spacjami)" - informują bibliotekarze.

Weterynarz leczy owce muzyką
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE