Zestawy na święta od warszawskiego zoo - co w nich znajdziecie? CENA

2021-11-29 8:59
Zestawy na święta od warszawskiego zoo - co w nich znajdziecie? CENA
Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

„Razem z naszymi zwierzakami przygotowaliśmy dla Was niespodzianki, są to zestawy prezentowe w różnych cenach od 20 zł do 60 zł” – informuje Miejski Ogród Zoologiczny. Jak kupić zestaw i co w nim znajdziemy? Bohaterami paczek są między innymi: zebra Hermiona, szympansica Mandy i myszojeleń Arnold. Więcej informacji w naszym artykule!

Zestawy na święta od warszawskiego zoo - co w nich znajdziecie? CENA

W Punkcie Obsługi Klienta czynnym codziennie (oprócz poniedziałku) w godz. 9-15 w listopadzie, a do 14.30 w grudniu, można znaleźć: zestaw od zebry Hermiony, zestaw od szympansicy Mandy, zestaw od myszojelenia Arnolda, zestaw od irbiski Ayany i zestaw od bongo Chilli. W zestawach są m.in.: magnes, książka, pendrive z irbisem, parasolka, przewodnik po zoo, mapa i wiele innych. „A do każdego nasi bohaterowie: Hermiona, Mandy, Arnold, Ayana, Chilli dorzucili jeszcze… gratisy” – zachwalają pracownicy zoo.

Wierzę, że mąż z granicy wróci do nas na Boże Narodzenie
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE