Zalew Bardowskiego tętni życiem - to miejsce staje się weekendowym hitem!

2022-06-06 13:44

Zalew zlokalizowany na na pograniczu Targówka i Ząbek przyciąga coraz więcej osób chcących odpocząć nad wodą. Zobaczcie, jak plaża nad zalewem Bardowskiego wygląda w weekend. Zdjęcia w naszej galerii.

Warszawiacy i warszawianki rozglądają się za miejscami nad wodą, gdzie można odpocząć w weekend. Słoneczna pogoda i coraz wyższe temperatury zachęcają wszystkich do relaksu na plaży i zabaw w wodzie. Alternatywą dla miejskich kąpielisk są zalewy z dobrą infrastrukturą rekreacyjno-wypoczynkową. Jednym z takich miejsc jest niewątpliwie Zalew Bardowskiego. Znajduje się na styku Targówka i Ząbek w malowniczym otoczeniu lasów i łąk, co czyni go miejscem szczególnie atrakcyjnym dla tych, którzy chcą uciec od zgiełku bez konieczności wybierania się daleko poza miasto. W sezonie działa tam plac zabaw dla dzieci, siłownia na świeżym powietrzu, wieża widokowa ze ścianką wspinaczkową, wakeboarding i bar z muzyką. Ten niewielki zbiornik wodny z własną plażą staje się coraz bardziej popularny, co widać na zdjęciach zamieszczonych w galerii. Zobaczcie, jak wygląda weekend nad Zalewem Bardowskiego.

Wiadukt na Marywilskiej jest w opłakanym stanie! Czy drogowcy go wyremontują?

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE