Zaginiony Tomasz Sobierajski. Policja prosi o pomoc w jego odnalezieniu

2022-09-05 9:12
Tomasz Sobierajski
Autor: zoliborz.policja.gov.pl / pixabay.com Tomasz Sobierajski

Mundurowi z Komendy Rejonowej Policji Warszawa V prowadzą poszukiwania Tomasza Sobierajskiego. Mężczyzna zniknął we wrześniu 2021 roku i do dziś nie wiadomo, co się z nim stało.

Wyszedł na papierosa i zniknął. Trwają poszukiwania Tomasza Sobierajskiego

Tomasz Sobierajski zaginął 12 września 2021r. Tego dnia widziany był po raz ostatni. 50-latek około godziny 01:00 wyszedł z warszawskiego mieszkania, by zapalić papierosa. Po tym przepadł bez śladu. O pomoc w jego odnalezieniu proszą policjanci z Bielan. My także włączamy się w poszukiwania Tomasza Sobierajskiego. W dalszej części artykułu znajdziecie rysopis zaginionego i dane kontaktowe policji, gdzie należy kierować informacje na jego temat.

Tomasz Sobierajski - rysopis

Tomasz Sobierajski ma 50 lat, około 186 cm wzrostu i około 110 kg wagi. Włosy krótkie w kolorze ciemny blond. Znakiem szczególnym jest brak przednich zębów. Mężczyzna wymaga opieki medycznej.

Gdzie przekazywać informacje nt. zaginionego?

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z komendą policji na Bielanach, ul. Żeromskiego 7 osobiście, telefonicznie pod numerami (47) 723 71 61, (47) 723 71 55, (47) 723 71 56, całodobowymi numerami 112 i 997 bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej: oficer.prasowy.krp5@ksp.policja.gov.pl.

Tak wyglądają nowe stacje metra na Targówku

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE