Zaginiony MICHAŁ SZULECKI - policja prosi o pomoc w jego odnalezieniu

2022-05-24 12:16

Warszawska policja prosi o pomoc w odnalezieniu Michała Szuleckiego. Mężczyzna opuścił mieszkanie na Ursynowie w połowie marca. Od tamtej pory nie skontaktował się z bliskimi i nie dał znaku życia. W naszym artykule znajdziecie najważniejsze informacje na temat zaginionego.

Gdzie jest Michał Szulecki? To pytanie od połowy marca zadają sobie bliscy i znajomi mężczyźni. Michał wyszedł z mieszkania na warszawskim Ursynowie 15.03.2022 i słuch po nim zaginął. Do pracy przystąpili policjanci z ursynowskiego zespołu ds. poszukiwań i identyfikacji osób. Mundurowi nie natrafili jeszcze na ślad Michała. O pomoc w jego odnalezieniu proszą więc mieszkańców i mieszkanki miasta. My również włączamy się w akcję poszukiwawczą. W dalszej części artykułu znajdziecie rysopis zaginionego Michała Szuleckiego oraz numery i adresy, za pośrednictwem których można się w jego sprawie skontaktować z policją.

Polecamy: FB ESKA Warszawa News - informacje ze stolicy i regionu

Czego warszawiacy oczekują od nowego komendanta straży miejskiej?

Michał Szulecki - RYSOPIS ZAGINIONEGO

Michał Szulecki ma około 182 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma niebieskie oczy, długie proste blond włosy. W dniu zaginięcia był ubrany w czarną kurtkę z kapturem obszytym brązowym futrem.

Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Warszawa Ursynów przy ul. Janowskiego 7 tel. 47 72 319 78 (czynny całą dobę), z najbliższą jednostką Policji lub całodobowym, bezpłatnym numerem 112. Informacje można również przekazywać na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.

Źródło: mokotow.policja.gov.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE