Zaginiona Paulina Wojciechowska. Policja prosi o pomoc w jej odnalezieniu

2022-08-17 15:47
Zaginiona Paulina Wojciechowska
Autor: otwock.policja.gov.pl Zaginiona Paulina Wojciechowska

Czy widzieliście dziewczynę widoczną na zdjęciu? Jeśli tak, koniecznie skontaktujcie się z policją. To Paulina Wojciechowska, 15-latka z Otwocka, która zaginęła 16 sierpnia. Mundurowi proszą o wszelkie informacje na temat jej aktualnego miejsca pobytu.

Paulina Wojciechowska zaginęła - informacja na ten temat pojawiła się na stronie otwockiej policji. 15-letka, mieszkanka Otwocka, opuściła swoje miejsce zamieszkania we wtorek, 16 sierpnia. Dziewczyna do chwili obecnej nie wróciła do domu ani nie nawiązała kontaktu z rodziną. Mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku proszą o pilny kontakt wszystkie osoby mogące mieć informacje na temat miejsca pobytu zaginionej. Przyłączamy się do akcji poszukiwań. W dalszej części artykułu znajdziecie rysopis Pauliny Wojciechowskiej.

Paulina Wojciechowska - rysopis zaginionej

  • wzrost - 160 cm,
  • budowa ciała - średnia,
  • włosy - długie farbowane na czarno,
  • znaki szczególne - tatuaż w kształcie serca na dłoni na wysokości kciuka, kolczyki w nosie i języku.

W dniu zaginięcia ubrana była w długie czarne spodnie dżinsowe, czarny t-shirt, czarną bluzę i białe buty sportowe.

Każdy, kto widział zaginioną nieletnią, bądź też posiada jakiekolwiek informacje na jej temat, proszony jest o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Otwocku pod nr. tel. 47 724 12 13, 47 724 19 00.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Robert Karaś to prawdziwy Robocop! Polak walczy na dystansie 10-krotnego IronMana
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE