Wystawa prac Banksy'ego przedłużona. Cieszy się ogromną popularnością!

2021-02-28 10:40
Wystawa Banksy’ego w Warszawie. „Dla Polski szykujemy wielką niespodziankę”
Autor: Koneser https://koneser.eu/the-art-of-banksy-without-limits/

Od 12 lutego w Koneserze, na Pradze, można podziwiać prace Banksy'ego - ikony street art'u. Zainteresowanie jest tak duże, że bilety zostały już wyprzedane, a wystawa - choć pierwotnie miała być czynna do 11 kwietnia - będzie trwała do 30 czerwca!

Na wystawie "The Art of Banksy" możemy obejrzeć w sumie ponad sto prac, z czego aż siedemnaście to oryginały. Można tu też po raz pierwszy po polsku przeczytać manifest artysty.

Banksy w Warszawie. The Art of Banksy without limits

Grafiki, szkice, instalacje. Słynna londyńska budka telefoniczna z całującymi się gwardzistami i instalacja przypominająca słynną aukcję. podczas której obraz "Dziewczynka z balonem" został pocięty - to tylko niektóre z prac jakie możemy zobaczyć w praskim Koneserze. Wystawa cieszy się ogromną popularnością. Jeszcze przed jej otwarciem ponad polowa biletów została wyprzedana.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Przedwiośnie w Ogrodzie Botanicznym
Sonda
Czy lubisz polskie filmy i seriale?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE