Wyślą wideo z wielkanocnymi życzeniami do seniorów! Wyjątkowa akcja UW

2021-03-12 20:53
Wyślą wideo z wielkanocnymi życzeniami do seniorów! Wyjątkowa akcja UW
Autor: pixabay.com, zdjęcie ilustracyjne Wyślą wideo z wielkanocnymi życzeniami do seniorów! Wyjątkowa akcja UW

Uniwersyteckie Centrum Wolontariatu rusza z misją specjalną! Zbliżające się święta wielkanocne wiele osób znów będzie musiało spędzić w samotności. Wśród nich jest wielu seniorów. Dlatego wolontariusze chcą zadbać o to, by do każdego dotarły świąteczne życzenia. Jak dołączyć do akcji?

Wyjątkowa akcja Uniwersyteckiego Centrum Wolontariatu. Chodzi o nagranie wielkanocnych życzeń, które trafią do seniorów i seniorek przebywających w Domu Pomocy Społecznej Towarzystwa Przytułku św. Franciszka Salezego w Warszawie.

Jak dołączyć do akcji?

Uniwersyteckie Centrum Wolontariatu zachęca do wzięcia udziału w akcji szczególnie: studentów i studentki UW oraz WUM, absolwentów i absolwentki UW, doktorantów i doktorantki, aktywnych i emerytowanych pracowników i pracowniczki UW. Można dołączyć do akcji na trzy sposoby:

  • przygotować wirtualną kartkę z życzeniami i przesłać ją do nas na adres wolontariat@uw.edu.pl,
  • indywidualnie lub grupowo nagrać krótkie życzenia w formie video i wysłać je na maila wolontariat@uw.edu.pl,
  • przygotować tradycyjną kartkę z życzeniami i wysłać ją pocztą bezpośrednio do DPS na adres:Dom Pomocy Społecznej Towarzystwa Przytułku św. Franciszka Salezego w Warszawieul. Solec 36a, 00-394 Warszawa

Wielkanocne kartki dla seniorów

Życzenia w formie nagrań oraz wirtualnych kartek można przesyłać do UCW do 24 marca włącznie. Natomiast wysyłając tradycyjne kartki warto zrobić to nieco wcześniej, by mieć pewność, że dotrą do DPS przed świętami.

Do kogo trafią wielkanocne kartki?

Przesłane życzenia zostaną wręczone seniorom i seniorkom oraz wyświetlone na monitorach, a ze wszystkich kartek powstanie łańcuch życzeń. Wszystko po to, by podopieczni DPS poczuli się otoczeni szczególną życzliwością i wsparciem w tym wyjątkowym, wielkanocnym czasie.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

PSYCHOTEST. Którą gwiazdą jesteś? Perfekcyjna jak Gosia Rozenek, czy wybuchowa jak Magda Gessler?

Pytanie 1 z 8
Najczęściej ubierasz się w:
dr Paweł Grzesiowski: Nie ma podstaw by nie szczepić AstraZenecą [Super Raport]
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE