WYPADEK NA GROCHOWSKIEJ 16.12 - na miejscu karetki i straż pożarna!

2021-12-16 11:57
Wypadek na Grochowskiej
Autor: ESKA.pl Wypadek na Grochowskiej

Przed południem w czwartek, 16. grudnia na ulicy Grochowskiej w Warszawie doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Na miejscu pojawiły się zastępy straży pożarnej, karetki i policja. Kierowców najprawdopodobniej czekają spore utrudnienia.

Poważny wypadek na ulicy Grochowskiej w Warszawie! Zdarzenie miało miejsce w środę, 16. grudnia, przed godziną 11. Jak udało się nam ustalić, na wysokości przystanku Żółkiewskiego, na jezdni w kierunku Ronda Wiatraczna, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych i jednego auta dostawczego. Prawdopodobnie jeden z samochodów wpadł w poślizg. Kierujący hondy ściął latarnię i znalazł się na przeciwległym pasie, przez co doszło do kolizji z nadjeżdżającą z naprzeciwka toyotą i dostawczym fiatem. Na zdjęciu nadesłanym nam przez świadka widzimy, że na miejscu wypadku pojawiły się co najmniej dwa zastępy straży pożarnej, karetki oraz policja. Do szpitala trafiło w sumie troje ludzi - kierowca i pasażer hondy, oraz osoba z drugiej osobówki. Kierowców jadących Grochowską najprawdopodobniej czekają utrudnienia w obu kierunkach. Radzimy wybierać alternatywne trasy.

W formie 24: ile kalorii mają potrawy wigilijne
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE