WOŚP 2022 w Warszawie - zobaczcie zdjęcia z 30. finału!

2022-01-31 10:58

Podczas tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebrano ponad 136 milionów złotych! Przez całą niedzielę w Warszawie zbierano pieniądze do puszek WOŚP. Zobaczcie galerie zdjęć z 30. finału.

Warszawa grała z WOŚP!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy znów zjednoczyła Polki i Polaków! W niedzielę, 30. stycznia, w całym kraju zbierano pieniądze na cel WOŚP 2022 - okulistykę dziecięcą i zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Tylko w ciągu tego jednego dnia udało się zebrać ponad 136 milionów złotych! A nie jest to kwota ostateczna. Tę poznamy 30 marca, gdy podliczone zostaną wszystkie wpłaty oraz sumy uzyskane z tysięcy licytacji. Jeden z największych finałów zorganizowano w Warszawie. Wolontariuszy i wolontariuszki spotkać można było niemal na każdej ulicy, a pod Pałacem Kultury i Nauki przez cały dzień odbywały się koncerty gwiazd. Wszystko zakończyło się tradycyjnym Światełkiem do Nieba. Zdjęcia z tegorocznego finału WOŚP zobaczycie w naszej galerii.

Czy wspierasz WOŚP?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE