Wściekły pracownik chciał ukarać szefową

i

Autor: pixabay.com Wściekły pracownik chciał ukarać szefową

WOŁOMIN: Pracownik wściekł się na szefową - chciał ją ukarać w wyjątkowo złośliwy sposób

2021-11-05 14:47

Do czego może się posunąć wściekły pracownik? W tym przypadku zatrudniony wymyślił naprawdę okrutny sposób na zemstę. Wszystko poszłoby po jego myśli, gdyby nie dociekliwość policji z Wołomina. Przeczytajcie o tym w naszym artykule.

Jak podaje policja z Wołomina, winny całego zamieszania poczuł się oszukany przez swoją szefową. Musiał być naprawdę wściekły na pracodawczynię, gdyż jego sposób na zemstę odznaczał się wyjątkową złośliwością. Nie wiadomo, co tak zezłościło 40-letniego pracownika firmy zajmującej się wynajmem samochodów. Znany jest jednak dalszy ciąg historii - mężczyzna zgłosił kradzież auta o wartości blisko 100 tys. złotych. Utrzymywał, że pojazd zniknął z parkingu pod jednym z centrów handlowych w Wołominie. Jego wersja zdarzenia wydała się jednak mundurowym mało prawdopodobna. Jak się później okazało, przeczucia ich nie zawiodły - wszystko było zmyślone!

Wódka po 50 ZŁ! Polacy są WŚCIEKLI. Czy OBALĄ rząd? | KOMENTERY

Szefowej chciał "zrobić na złość"

Policjanci postanowili dokładniej przesłuchać zgłaszającego kradzież. Mężczyzna nie wytrzymał napięcia i przyznał się do złożenia fałszywych zeznań. Jak wyjaśniał, chciał zrobić na złość, jego zdaniem, nieuczciwej szefowej. Za zgłoszenie niepopełnionego przestępstwa grożą mu spore konsekwencje - od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności. Choć jego czyn zasługuje na potępienie, to dostrzec można też dobre strony całego zamieszania - samochód znalazł się w jednym z garaży w Kobyłce, a oprócz niego także części pojazdów, które faktycznie mogły pochodzić z kradzieży - miały bowiem usunięte numery identyfikacyjne. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.

Źródło: kppwolomin.policja.waw.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE