Warszawskie ZOO: "Praca szuka człowieka". Wakaty na 4 stanowiska

2022-09-29 12:32
Warszawskie ZOO
Autor: Autorstwa Adrian Grycuk - Praca własna, CC BY-SA 3.0 pl, https/commons.wikimedia.orgwindex.phpcurid=58316095 Warszawskie ZOO

Warszawski ogród zoologiczny szuka pracowników. Trwa rekrutacja na cztery stanowiska. ZOO chce zatrudnić kasjerów, robotnika gospodarczego oraz sprzątaczy. Sprawdźcie szczegóły ofert.

Praca w Warszawskim ZOO czeka na chętnych! Dyrekcja Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Warszawie ogłosiła niedawno nabór na cztery różne stanowiska. To posady dla kasjerów, sprzątaczy/sprzątaczek oraz robotników gospodarczych. Wszystkie ofert wygasają w październiku. Przyjęte osoby będą mogły liczyć na zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Sprawdźcie, do kiedy trwają rekrutacje w Warszawskim ZOO.

Ogłoszenia o pracy w Warszawskim ZOO

ZOO w Warszawie prowadzi aktualnie rekrutacje na cztery stanowiska:

  • Kasjer - rekrutacja do 10.10.2022
  • Kasjer, umowa na zastępstwo - rekrutacja do 10.10.2022
  • Sprzątaczka, Sprzątacz - rekrutacja do 9.10.2022
  • Robotnik gospodarczy - rekrutacja do 9.10.2022

Opis wymagań, zakres obowiązków, niezbędnie dokumenty i oferowane pracownikom korzyści znajdziecie w odpowiednich ogłoszeniach w Biuletynie Informacji Publicznej. Link w poniższym poście Warszawskiego ZOO.

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz dba o swoje zwierzęta

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE