Święto Niepodległości

i

Autor: Lukas Plewnia polen-heute.de flickr.com Święto Niepodległości

Warszawa - POGODA na 11.11. Jaka aura w Święto Niepodległości 2021?

2021-11-11 10:17

Najważniejsze uroczystości związane z Narodowym Świętem Niepodległości organizowane się w Warszawie. 11. listopada wiele osób ze stolicy będzie też chciało skorzystać z dnia wolnego. Jakiej aury możemy się spodziewać? Prognozę pogody znajdziecie w naszym artykule.

Prognoza pogody na 11. listopada w Warszawie to coś, co może zainteresować mieszkańców i mieszkanki Stolicy. Narodowe Święto Niepodległości jest dniem ustawowo wolnym od pracy. Tysiące osób będzie więc chciało z tego skorzystać i wziąć udział w którymś z licznych okolicznościowych wydarzeń w Warszawie, lub po prostu spędzić dzień na spacerze. Czy będzie temu sprzyjała aura? 11.11 zobaczymy błękitne niebo i Słońce nad Stolicą? A może powinniśmy się spodziewać deszczów lub szarych chmur? Sprawdziliśmy przewidywania synoptyków na czwartek, 11. listopada. Na ich podstawie przygotowaliśmy prognozę pogody, którą znajdziecie w dalszej części artykułu.

Miód - jakie są jego rodzaje? Właściwości miodów

Pogoda 11.11.2021 w Warszawie

Przygotowywane przez synoptyków modele pogodowe dostępne na stronie accuweather.com pokazują, że raczej nie powinniśmy oczekiwać pięknej pogody. Choć deszcz prawdopodobnie nie spadnie, niebo będzie zasłonięte niskimi chmurami. Na Słońce nie ma co liczyć. Średnia temperatura w ciągu dnia będzie wynosiła 9 stopni Celsjusza, ale trzeba się przygotować na wiatr w porywach wiejący z prędkością 37 km/h. Nocą zrobi się bardzo chłodno - 3 stopnie Celsjusza. Chmury nie znikną, więc nie zobaczymy gwiaździstego nieba.

Źródło: accuweather.com

11. listopada w Warszawie - MAPA POGODOWA

Pogodę 11. listopada w Warszawie można śledzić na bieżąco dzięki poniższej mapie pogodowej ze strony windy.com.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!