Warszawa: Agresywna kobieta raniła dwóch przechodniów na Nowym Świecie

2022-08-07 16:07
Zdjęcie ilustracyjne
Autor: Canva / Fot. Servet photograph / Pexels

Policjanci zatrzymali kobietę, która w niedzielę na warszawskiej ulicy raniła ostrym narzędziem dwie osoby - poinformowała PAP stołeczna policja. Trwa wyjaśnianie okoliczności w jakich doszło do ataku na przechodniów w Warszawie.

Policja zatrzymała kobietę, która raniła dwie osoby na Nowym Świecie

Policjanci zatrzymali kobietę, która w niedzielę na warszawskiej ulicy raniła ostrym narzędziem dwie osoby - poinformowała PAP stołeczna policja. Według policji, obrażenia poszkodowanych nie zagrażają ich życiu i zdrowiu.

Jak poinformowała PAP sierż. sztab Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji, do zdarzenia doszło ok. godz. 12 na ulicy Nowy Świat w Warszawie, kiedy idąca ulicą kobieta raniła ostrym narzędziem dwóch przechodniów. Interweniowali policjanci patrolujący ulicę, którzy niezwłocznie zatrzymali agresywną kobietę - podkreśliła policjantka.

"Na miejsce wezwano służby medyczne, które po opatrzeniu przewiozły rannych do szpitala. Z naszych informacji wynika, ze te obrażenia nie zagrażają życiu i zdrowiu poszkodowanych, chociaż na razie osoby te pozostają pod opieką medyczną" - zaznaczyła Putyra. "W toku dalszych czynności będziemy wyjaśniać wszystkie okoliczności zajścia, musimy zebrać informacje i szczegóły zajścia" - podkreśliła.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE