Policja

i

Autor: pixabay.com Policja

Tragedia w Iłży - są wyniki sekcji zwłok 21-latka

2021-12-30 7:56

Sekcja zwłok 21-latka z Iłży (Mazowieckie) wykazała, że przyczyną jego śmierci było uduszenie. Zarzuty zabójstwa usłyszeli jego dwaj 18-letni bracia bliźniacy. Przebywają w tymczasowym areszcie – poinformowała PAP w środę rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Radomiu.

21-latek prawdopodobnie uduszony

"Przeprowadzona sekcja zwłok wykazała obrażenia świadczące o mechanicznym ucisku na szyję, co wskazuje, że powstały one w przebiegu duszenia" – przekazała rzeczniczka. Dodała, że są to wstępne wyniki sekcji. Będą przeprowadzone dalsze badania histopatologiczne oraz toksykologiczne. Tragedia wydarzyła się w czwartek, 23. grudnia. W trakcie rodzinnej awantury doszło do szarpaniny między trzema braćmi. Z wyników sekcji zwłok można wnioskować, że 21-latek był duszony. W pewnym momencie przestał oddychać. Pomimo reanimacji przeprowadzonej przez wezwane na miejsce służby medyczne, stwierdzono jego zgon.

Autobus gnał ulicami jak szalony!

Bliźniacy usłyszeli zarzuty morderstwa

18-letni bliźniacy zostali zatrzymani. Usłyszeli zarzuty zabójstwa starszego brata. Na wniosek prokuratury sąd zastosował wobec nich tymczasowy areszt na trzy miesiące. Śledczy starają się teraz ustalić przyczyny i przebieg całego zdarzenia.

Źródło: PAP

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE