Tajemnicza śmierć na Wawrze - w mediach społecznościowych krewna pisze o zabójstwie!

2022-01-14 8:18

W czwartek stołeczna policja otrzymała zgłoszenie dotyczące znalezienia ciała w jednym z domów na terenie Wawra; trwają czynności pod nadzorem prokuratury - poinformował PAP rzecznik KSP Sylwester Marczak. Zgodnie z relacją krewnej mężczyzny doszło do zabójstwa.

Zabójstwo zgłoszone w mediach społecznościowych

Krewna zmarłego poinformowała w mediach społecznościowych, że do tragicznego zdarzenia doszło na ul. Trawiastej w Aninie w nocy ze środy na czwartek. "Zginął mój wujek. Zabito go we własnym domu. W nocy" - napisała, prosząc o zgłoszenie się kogokolwiek, kto może mieć przydatne w tej sprawie informacje.

Śmierć mężczyzny potwierdziła stołeczna policja. "W czwartek rano otrzymaliśmy zgłoszenie dot. znalezienia ciała mężczyzny w jednym z domów na terenie Wawra. Niestety zgłoszenie zostało potwierdzone przez policjantów. Czynności w sprawie trwają. Są prowadzone pod nadzorem prokuratury" - przekazał PAP rzecznik KSP nadkom. Sylwester Marczak.

Stłuczka autobusów na krakowskim Przedmieściu

Źródło: PAP

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE