SZOKUJĄCA wypowiedź ratownika: "Panie ja się duszę! Panie pomocy bo umieram!"

2021-03-15 11:44
Wielki wzrost zakażeń na Mazowszu! Będzie więcej łóżek dla pacjentów z COVID-19
Autor: Pixabay Wielki wzrost zakażeń na Mazowszu! Będzie więcej łóżek dla pacjentów z COVID-19

"Pan Kazimierz nie był nieśmiertelny. Pan Kazimierz umarł niecałe 2 godziny po wypowiedzeniu błagania o pomoc" - napisał o pacjencie, który negował pandemię, jeden z ratowników medycznych. Oto szokujący wpis ratownika medycznego!

Choć pandemia zbiera żniwo wciąż nie brakuje osób, które negują jej istnienie. Jeden z ratowników medycznych zamieścił szokujący wpis w mediach społecznościowych. Opisał swój dzień pracy, historię jednego pacjenta oraz obserwację społeczeństwa, które bagatelizuje zagrożenie. Choć wśród komentarzy nie brakuje słów wsparcia są też i głosy, według których pandemia... nie istnieje.

Wyjechałem z mojej stacji o 7:15. Od tego czasu nie wychodzę z karetki. Sikam do worka bo trochę wstyd pod drzewko w...Opublikowany przez Michała Gościńskiego Niedziela, 14 marca 2021

Dziś w Polsce odnotowano blisko 11 tys. nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Najwięcej było ich w województwie mazowieckim (2311), śląskim (1247) i pomorskim (1100).

Swoje zaniepokojenie obecną sytuacją wyraził w poniedziałek Minister Zdrowia Adam Niedzielski. Przypomniał, że w porównaniu z ubiegłym tygodniem, kiedy w poniedziałek liczba nowych zakażeń wyniosła około 6 tysięcy przypadków, jest to ogromna różnica.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Rozpoczął się proces pirata drogowego z ulicy Sokratesa
Sonda
Chciałbyś móc żyć z prowadzenia swojego kanału na YouTube?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE