Szachtar Donieck - Celtic Glasgow już 14 września w Warszawie. Będą zmiany w komunikacji miejskiej

2022-09-14 17:37
Legia Warszawa
Autor: Wikimedia Commons / Darwinek

14 września o godz. 18:45 Szachtar Donieck zagra z Celtikiem Glasgow na stadionie Legii Warszawa. Kibice już nie mogą doczekać się piłki nożnej na poziomie Ligi Mistrzów w polskiej stolicy. Wielu warszawiaków powinno jednak szykować się na zmiany w komunikacji miejskiej.

Mecze Szachtara Donieck w fazie grupowej Ligi Mistrzów w bieżącym sezonie zostaną rozegrane na stadionie Legii Warszawa. Wszystko to ze względu na sytuację wojenną za naszą wschodnią granicą. Kolejne spotkanie przyciągną więc tłumy nie tylko ukraińskich, ale i polskich kibiców, o czym więcej pisaliśmy tutaj:

Czytaj również: Szachtar Donieck - Real Madryt. Bilety już prawie niedostępne, ceny w sieci szybują

Szachtar Donieck - Celtic Glasgow 14 września w Warszawie

Choć największym zainteresowaniem cieszy się bez wątpienia mecz Szachtara z Realem Madryt, już 14 września ukraińska drużyna rozegra spotkanie domowe z Celtikiem Glasgow, które również przyciągnie tysiące fanów piłki nożnej na najwyższym poziomie. Na podobne wydarzenie stosownie musieli przygotować się więc również przedstawiciele Warszawskiego Transportu Publicznego.

Jak wynika z ich komunikatu, "w związku z rozgrywanym meczem piłki nożnej na stadionie Legii w dn. 14.09.2022 r. od godz. 17:00 do godz. 22:30 dla linii przyspieszonych 502, 507, 514, 520, 523 oraz 525 przystanek TORWAR 01 obowiązywał będzie jako stały".

Dodatkowo, ok. godz. 20:30, na ulice ruszą autobusy rozwozowe oznaczone jako linia 911 kursujące na trasie:

jednokierunkowo: TORWAR 01 – Trasa Łazienkowska – al. Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA 10.

Przedstawiciele WTP przypominają, że obowiązuje w nich standardowa, pełna taryfa biletowa ZTM.

Lewandowski wraca do Monachium

ZOBACZ TAKŻE:

  1. ZOO szuka imienia dla małego leniwca. Wymyślą je internauci
  2. Centymetry od tragedii na przejściu dla pieszych w Warszawie. Zobacz szokujące nagranie [WIDEO]
  3. Pół miliarda na remont tramwajów. Wielka operacja w Warszawie
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE