Święta 2020: co jest modne w Warszawie? Tego nie może zabraknąć w waszych domach!

2020-12-07 14:29
Święta 2020: co jest modne w Warszawie? Tego nie może zabraknąć w waszych domach!
Autor: Canva.com Święta 2020: co jest modne w Warszawie? Tego nie może zabraknąć w waszych domach!

Święta 2020: co jest modne w Warszawie? Tego nie może zabraknąć w waszych domach! Boże Narodzenie już za pasem! W sklepach pojawiła się bogata oferta, bombek, zawieszek, sztucznych i żywych choinek oraz ozdób, które niebawem znajdą się w każdym z naszych domów. Co jest w tym roku modne? Koronawirus nie przeszkodzi nam w tej drobnej radości z pięknych przedmiotów!

Magiczny czas świąt to nie tylko sprzątanie i gotowanie. Czeka nas również dekorowanie domów! Tradycyjnie nie zabraknie kolorowych lampeczek, czy bombek na choince. Same choinki będą jednak nieco inne. Podczas gdy w Australii świąteczne drzewka już się wyprzedały, a niektórzy zapisują się na przyszły rok w kolejce oczekujących, u nas duże powodzenie mają choinki sztuczne, na długim pniu z prawdziwego drewna. Tego rodzaju drzewko świetnie sprawdza się w małych mieszkaniach, nie zabiera bowiem tyle przestrzeni, co tradycyjna choinka. Modne są również sztuczne drzewka w całości w srebrnym lub niebieskim kolorze. Na większości sztucznych choinek pojawiły się białe końcówki imitujące śnieg i sztuczne szyszki! Z mody nie wychodzą równie te tradycyjne - żywe choinki. Polacy zaczną kupować je jednak chętniej na około tydzień przed Wigilią.

Boże Narodzenie 2020 - jakie ozdoby są modne?

W sklepach króluje również Dziadek do orzechów. Popularnego żołnierzyka znajdziemy między innymi na bombkach. W domu warto ustawić również zbawianego krasnala, którego broda przykrywa większość maskotki. Mode są również żywe szyszki. Te można przygotować nawet samemu. Wystarczy, że przemalujemy je na srebrno lub złoto. Warto kupić też sznurek konopny, bo to on świetnie sprawdzi się do obwiązywania prezentów.

Wyprzedzał radiowóz na wzniesieniu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE