STADION NARODOWY - przerwa w szczepieniach. W jakie dni? [DATY]

2021-03-31 14:20
STADION NARODOWY - przerwa w szczepieniach. W jaki dzień? [DATA]
Autor: Jaroslaw Dudek flickr.com STADION NARODOWY

W dobie epidemii koronawirusa Stadion Narodowy pełni funkcję szpitala tymczasowego i punktu szczepień. Warszawiacy chcący zapisać się tam na szczepienie muszą pamiętać o planowanej przewie. Na kiedy ją wyznaczono i jak długo będzie trwać? Sprawdzicie to w naszym artykule.

Przerwa w szczepieniach na Stadionie Narodowym to coś, o czym musza pamiętać wszyscy mieszkańcy i mieszkanki Warszawy planujący zarejestrować się na szczepienie. PGN Narodowy od października 2020 roku pełni funkcję szpitala tymczasowego dla chorych na COVID-19. Zorganizowano tam również punkt szczepień, z którego skorzystało już wiele osób z Warszawy. Zespół pracowników służby zdrowia wykonujących szczepienia pracuje tam codziennie. W ciągu roku przewidziano jednak kilka przerw. Jedna z nich wypada na okres Świąt Wielkanocnych. Przez kilka dni na Stadionie Narodowym nie będzie przeprowadzana akcja szczepień. Przestaną kursować też autobusy linii 902, które wyznaczono do przewozu osób udających się na zabieg. W jakie dni jest przerwa? Koniecznie sprawdźcie daty.

Zaatakował policjantów nożem! Polała się krew

Kiedy przerwa w szczepieniach na PGE Narodowy?

Kiedy nie zaszczepimy się na Stadionie Narodowym? Informacja na ten temat pomoże w zaplanowaniu rejestracji na przyjęcie szczepionki przeciwko koronawirusowi. Przerwę zaplanowano na 4 i 5 kwietnia, czyli na wielkanocną Niedzielę i Poniedziałek. We wtorek 6 kwietnia personel szpitala tymczasowego na Stadionie Narodowym wraca do pracy.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Sonda
Czy zaszczepisz się przeciwko Covid-19?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE