Sportowe bmw wjechało w przystanek przy Dworcu Wileńskim. W środku dwie pijane osoby

2021-02-22 16:16
Sportowe BMW uderzyło w przystanek przy Dworcu Wileńskim. Kierowca był pijany
Autor: pixabay.com, zdjęcie ilustracyjne Sportowe BMW uderzyło w przystanek przy Dworcu Wileńskim. Kierowca był pijany

Sportowe bmw rozbiło się na Pradze-Północ w okolicy Dworca Wileńskiego. W samochodzie znajdowały się dwie pijane osoby. Żadna z nich nie przyznaje się do prowadzenia pojazdu. Wkrótce więcej informacji.

Sportowe BMW wjechało w przystanek przy Dworcu Wileńskim

Samochód uderzył w przystanek. Nie ma jednak informacji o osobach rannych. W aucie znajdowały się dwie osoba - każda z nich pod wpływem alkoholu. Żadna nie przyznaje się do kierowania pojazdem. Mężczyźni zostali przewiezieni na komendę w celu ustalenia okoliczności zdarzenia.

- Pojazd bmw uderzył w wiatę przystankową, a następnie w barierki. Dwóch mężczyzn, którzy przemieszczali się tym pojazdembyli nietrzeźwi. Niestety żaden z nich nie przyznaje się do kierowania pojazdem. Oboje zostali zatrzymani i przewiezieni na komendę celem dalszych czynności - mówi Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE