Spędź weekend na okrągło! Rusza nowy punkt gastronomiczno-kulturalny w stolicy

2020-07-07 8:45 A.D.
Spędź weekend na okrągło! Rusza nowy punkt gastronomiczno-kulturalny w stolicy
Autor: Materiały prasowe Zdjęcie poglądowe

Już w ten weekend w Warszawie rusza nowy punkt gastronomiczno-kulturalny. W samym sercu śródmieścia - przy ulicy Okrąg 3 będzie można zjeść, poczilować, poćwiczyć, zrobić eko-zakupy czy obejrzeć film w kinie plenerowym. Chcecie wiedzieć więcej? Wszystkiego dowiecie się w tym artykule

Weekendowe poranki na okręgu zaczynamy od wielkiej uczty! Food tracki z kuchnia z całego świata będą dostępne przez całą sobotę i niedziele. Będzie można spróbować specjałów: kuchni azjatyckiej, śródziemnomorskiej czy amerykańskiej. Dodatkowo będzie można kupić produkty od lokalnych dostawców, m.in.: domowe przetwory, rzemieślnicze lody KOSMOS. Osoby dbające o formę będą mogły dodatkowo wziąć udział w zajęciach fitness, jogi, czy zumby. Wszystko umilą hity z Radia ESKA.

W sobotę od 18 do 22 za dobrą muzykę będzie odpowiadał znany warszawski DJ i producent - WEIKUM.

Za to w niedzielę o 15 na Okręgu ruszają kreatywne warsztaty. Co tydzień będzie można nauczyć się rękodzieła, rozwinąć umiejętności manualne i poznać ciekawych ludzi. Tematy warsztatów to m.in. kosmetyki naturalne, robienie makramy, fermentacyjne, czy szydełkowanie.

O 20 na Okręgu startuje kino plenerowe - w wygodnych leżakach będziemy mogli zobaczyć klasykę kina i najnowsze produkcje. W tę niedzielę będzie to kultowy już Pulp Fiction.

 

Poranki z Jogą w Lesznie