Sami Harb znów śpiewa na bielańskim balkonie! Pamiętasz ten hit z "Uprowadzenia Agaty"? [WIDEO]

2020-03-23 20:32
Sami Harb czaruje głosem na balkonie
Autor: Instagram/Sami Harb

Wygląda na to, że śpiewanie na balkonie stało się już tradycją! Mieszkańcy Bielan mogą słuchać pięknego głosu uczestnika popularnego programu nie wychodząc z domu! Sami Harb regularnie organizuje koncerty live dla swoich sąsiadów - prosto z balkonu! Koniecznie posłuchajcie jak artysta poradził sobie ze słynnym polskim utworem z "Uprowadzenia Agaty"!

O artyście pisaliśmy już na naszej stronie w ubiegłym tygodniu. Nagranie, na którym wykonuje utwór "Bohemian Rhapsody" zespołu Queen zyskało ogromną popularność na facebookowej grupie zrzeszającej mieszkańców Bielan. Internauci szybko zauważyli, że mężczyzna, który śpiewa z balkonu to uczestnik nowego muzycznego programu "The Four. Bitwa o Sławę"! Wygląda na to, że koncerty na balkonie spodobały się mieszkańcom, bo Sami Harb zaczął grywać tam regularnie! W mediach społecznościowych pojawiają się kolejne filmiki z jego udziałem. Jeden z ostatnich szczególnie zachwycił warszawiaków. Sami zdecydował się zaśpiewać słynny polski utwór Seweryna Krajewskiego! "Wielką Miłość" znamy przede wszystkim z filmu "Uprowadzenie Agaty".

Dla porównania poniżej znajdziecie znane wszystkim wykonanie.

Imprezy odwołane z powodu pandemii
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE