Ruszyły szczepienia służb mundurowych. Inauguracja na Stadionie Narodowym

2021-03-24 15:06
Ruszyły szczepienia służb mundurowych. Inauguracja na Stadionie Narodowym
Autor: MSWiA Ruszyły szczepienia służb mundurowych. Inauguracja na Stadionie Narodowym

W środę o godz. 14.00 rozpoczęły się szczepienia służb mundurowych. Oficjalna inauguracja miała miejsce na Stadionie Narodowym w Warszawie. Pierwszym zaszczepionym funkcjonariuszem w Polsce został komendant główny policji Jarosław Szymczyk.

W inauguracji wzięli udział komendanci służb podległych MSWiA - Policji, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej i Służby Ochrony Państwa lub ich zastępcy, a także zastępca dyrektora generalnego Służby Więziennej. Pierwszym zaszczepionym funkcjonariuszem w Polsce został Jarosław Szymczyk, komendant główny policji. Preparat podał mu prof. Waldemar Wierzba, dyrektor CSK MSWiA w Warszawie. Funkcjonariusze służb mundurowych należą w Narodowym Programie Szczepień do grupy 1c, a rejestracja dla nich ruszyła na początku marca. Funkcjonariusze są szczepieni preparatem firmy AstraZeneca.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Szpital tymczasowy w Kielcach
Sonda
Z jakiego serwisu korzystasz?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE