Quiz dla fanów Stranger Things 31.07. Sprawdźcie swoją wiedzę w Południku Zero

2022-07-29 13:25
Stranger Things
Autor: Emily flickr.com Stranger Things

W najbliższą niedzielę tj. 31.07.2022 odbędzie się Open Quiz: Stranger Things organizowany przez Stowarzyszenie Otwarte Klatki. Wydarzenie rozpocznie się w Południku Zero, na ulicy Wilczej 25, o godzinie 16. Cały dochód zostanie przekazany na pomoc zwierzętom.

Sprawdźcie wiedzę o Stranger Things i pomóżcie zwierzętom!

Stowarzyszenie Otwarte Klatki walczące o prawa i dobrostan zwierząt hodowlanych, znane z takich kampanii jak "Frankenkurczak" czy "Cena Futra" po raz kolejny organizuje Open Quiz w Południku Zero (Wilcza 25). Tym razem swoją wiedzę sprawdzą wielbiciele i wielbicielki serialu Stranger Things! Zasady wydarzenia są proste. Wystarczy zebrać 2-6 osobową drużynę i zapisać się na event przez formularz, a po otrzymaniu potwierdzenia drogą mailową można pojawić się w Południku Zero. Po wrzuceniu do puszki Otwartych Klatek 15 zł można już brać udział w Quizie – grze zespołowej, polegającej na odpowiadaniu na pytania. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody!

Dyrektor Muzeum Powstania Warszawskiego o godzinie „W”

Quiz dla fanów Stranger Things w Południku Zero - jak się zapisać?

Jak wziąć udział w tym wyjątkowym evencie? Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, a podczas wydarzenia wrzucić 15 zł od osoby do puszki Stowarzyszenia Otwarte Klatki. Środki zebrane na wydarzeniu zostaną w całości przekazane na pomoc zwierzętom. Początek zabawy o godzinie 16:00. Liczba miejsc jest ograniczona, a wstęp na wydarzenie mają tylko osoby zapisane przez formularz.

- Open Quiz organizowany przez Otwarte Klatki to świetna okazja do spędzenia fajnego wieczoru w gronie znajomych i wykazania się swoją wiedzą na temat kultowego serialu Stranger Things. Przy okazji dobrej zabawy pomagasz zwierzętom, co może być fajniejszego? - mówi organizatorka wydarzenia Justyna Kempny z warszawskiego oddziału Stowarzyszenia Otwarte Klatki. Więcej informacji na temat Quiz dla fanów Stranger Things znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebooku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE