Puste auto na torach i ucieczka potrąconej rowerzystki. Kolejne interwencje Borkosia

2022-08-10 14:22
Interwencja Borkosia
Autor: Fot. screen YouTube BORKOŚ / https://www.youtube.com/channel/UCjZ_K5q8uF3ABocg-t8RBVw Interwencja Borkosia

Marcin "Borkoś" Borkowski znów pomaga poszkodowanym w wypadkach na warszawskich ulicach. W nowym wideo przedstawił kilka swoich interwencji. Dwie z nich były szczególnie ciekawe. Chodzi o rozbite puste auto na torowisku oraz rowerzystkę, która uciekła w szoku po tym, gdy potrącił ją samochód.

Borkoś wrócił na ulice Warszawy, by nieść pomoc poszkodowanym w wypadkach. Słynny ratownik porusza się teraz po mieście nowym SUV-ambulansem i - tak jak wcześniej - nagrywa materiały wideo, które zamieszcza na kanale YouTube. Niedawno trafił tam kolejny film. Widzimy w nim kilka interwencji, w których Borkoś brał udział. Ratownik zjawił się na miejscu zderzenia osobówki z autobusem oraz stłuczki trzech aut. Dwa inne wyjazdy były dość zaskakujące. Najpierw towarzyszył strażakom przy usuwaniu rozbitego auta z torowiska. Kierowca najprawdopodobniej zbiegł. Później przyjechał na wezwanie do potrąconej rowerzystki, której... na miejscu także nie było.

Tajemniczy wypadek na torach

Gdy Borkoś dotarł na miejsce wypadku, pracowali tam już strażacy. Starali się wyciągnąć czarne auto osobowe, które wpadło na tory. Konieczne było powiadomienie służb kolejowych i przekierowanie jadącego tamtędy pociągu Pandolino na inny tor. Co ciekawe, w samochodzie ani jego pobliżu nikogo nie było. Kierowca najprawdopodobniej uciekł.

Poradnik Zdrowie: Zdrowo Odpytani, odc.6, bezseność

Potrącona rowerzystka uciekła w szoku

Późnym wieczorem ratownik zjawił się zaś na miejscu innego wypadku. Chodziło o potrącenie rowerzystki. Okazało się, że po potrąceniu kobieta uciekła w nieznanym kierunku. Borkoś i ratownicy, którzy przyjechali wcześniej, zaczęli jej szukać. Obawiali się, że kobieta może być w ciężkim stanie i konać gdzieś w zaułku. Spotkali jednak bliskiego poszkodowanej, któremu udało się do niej dodzwonić. Starał się ją przekonać, by dała się przebadać sanitariuszom - bezskutecznie. Tę i pozostałe interwencje Borkosia obejrzycie w zmieszczonym poniżej materiale.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE