Przewoził quadem ZNAK DROGOWY - spowodował wypadek

2022-07-02 10:49
Quad
Autor: pixabay.com Quad

Policjanci z powiatu sochaczewskiego donoszą o nietypowym zdarzeniu, do którego pod koniec czerwca doszło we wsi Kaźmierów. Chodzi o kierowcę quada, który przewoził znak drogowy. Jazda z niebezpiecznym przedmiotem doprowadziła ostatecznie do wypadku. szczegóły w artykule.

Do zdarzenia doszło pod koniec czerwca w Kaźmierowie w powiecie sochaczewskim. Policjanci dostali zgłoszenie o wypadku, w wyniku którego poszkodowana została rowerzystka. Do tej sytuacji doprowadzić miał zaś kierowca quada. W trakcie ustalania przyczyn wyszło na jaw, że mężczyzna jadący czterokołowcem przewoził znak drogowy. To właśnie ten przedmiot zahaczył rowerzystkę. Kobieta upadła i odniosła obrażenia, które wymagały interwencji lekarzy. Sprawca zaś odjechał bez udzielenia pomocy. Mundurowi przystąpili więc do poszukiwań kierowcy. Szybko udało im się ustalić, że jest nim 19-letni mieszkaniec gminy Teresin.

Spalarnia W Warszawie będzie największa w Polsce! Byliśmy na budowie jako pierwsi

Znak znalazł w rowie

Młody kierowca quada został zatrzymany przez mundurowych i osadzony w areszcie. Z jego zeznań wynika, że znak znalazł w przydrożnym rowie. W Komendzie Powiatowej Policji w Sochaczewie mężczyzna usłyszał zarzut spowodowania wypadku drogowego i ucieczki z miejsca zdarzenia. 19-latek przyznał się do winy. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE