Przegląd auta za darmo w Warszawie! Masz czas tylko do 6 lutego!

2020-02-05 13:01
Darmowy przegląd aut w Warszawie - jak to działa?
Autor: Alina Makarchuk

Ruszyła akcja stołecznej drogówki "Jadę bezpiecznym autem". W ramach tej akcji przez dwa dni (dzisiaj i jutro) będzie można skontrolować stan techniczny swojego pojazdu. "Warto się upewnić, że samochód jest bezpieczny, zabierając dzieci w dłuższe podróże na ferie!" - apelują policjanci.

Przegląd samochodu za darmo w Warszawie? W ramach akcji "Jadę bezpiecznym autem" warszawscy kierowcy przez dwa dni mogą bezpłatnie dokonać przeglądu swojego samochodu. Dziś w Zespole Szkół Samochodowych i Licealnych przy Szczęśliwickiej. Jutro - na stacjach kontroli Autotest przy ul. Conrada i al. Krakowskiej.

- Przed nami ferie, warto sprawdzić swoje auta i wyeliminować usterki, w czym chętnie pomagamy kierowcom przed dwa dni (do 6 lutego). Sprawdzimy układ jezdny, kierowniczy, a także poziom oleju. Za darmo uzupełnimy też nieodpłatnie zbiornik płynu do spryskiwaczy! To tak na zachętę - mówi młodszy inspektor Piotr Jakubczak z wydziału ruchu drogowego Komendy Stołecznej Policji.

Przeglądy aut w Warszawie - kto może wziąć udział w akcji?

W akcji udział może wziąć każdy. Ma ona na celu wyeliminowanie pojazdów niesprawnych technicznie, jak również uświadomienie kierującym konieczności utrzymania właściwego stanu technicznego samochodów. Więcej informacji znajdziecie również na stronie głównej warszawskiej policji. Przegląd zrobicie w dniach:

- 5 lutego br. w godz. 8.00 – 18.00 w Zespole Szkół Samochodowych i Licealnych nr 1 w Warszawie przy ul. Szczęśliwickiej 56,
- 6 lutego br. w godz. 9.00 – 17.00 na stacjach kontroli Autotest Polska Sp. z o.o.:
- Warszawa, ul. Conrada 29b (przy stacji benzynowej),
- Warszawa, Al. Krakowska 15 (przy stacji benzynowej).

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE