Praga-Północ. Zwłoki kobiety w Parku Praskim. Są wyniki sekcji zwłok

2022-08-10 9:30
Park Praski sekcja zwłok
Autor: Pixabay / Wodnik

W niedzielny poranek w Parku Praskim zostały odnalezione zwłoki kobiety. Na miejscu szybko pojawiła się policja oraz prokurator, którzy wspólnymi siłami próbowali ustalić, co się wydarzyło. Teraz do mediów docierają wyniki sekcji zwłok ofiary.

Ciało 47-letniej kobiety odnalazł pracownik firmy sprzątającej. Mężczyzna od razu zawiadomił służby, które szybko przybyły na miejsce. Jak wkrótce ustalono, ofiara pochodziła z Mołdawii, ale od kilku lat mieszkała w Warszawie. 

Czytaj więcej: Chciał posprzątać, w zaroślach natrafił na zwłoki. Dramatyczne odkrycie w popularnym parku

Praga-Północ: co się wydarzyło w Parku Praskim?

Ostatecznie, aby móc ustalić, w jaki sposób zginęła ofiara, zlecono wykonanie sekcji zwłok. Ta odbyła się we wtorek, a jej wyniki wskazały na uduszenie. Na razie nie potwierdzono z pełnym przekonaniem, czy kobieta padła ofiarą przemocy seksualnej. Nieoficjalne informacje na ten temat pojawiają się w mediach od dnia odnalezienia ciała.

Śledczy w toku sprawy doszli również do wniosku, że do zbrodni doszło najpewniej na terenie Parku Praskiego, w nocy z soboty na niedzielę. Wciąż nie odnaleziono jednak sprawcy, nikt nie usłyszał zarzutów.

Tego się nie spodziewali. Policjanci polowali na pieszych i rowerzystów z drona!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE