Praga-Północ: mężczyzna leżał na klatce schodowej w kałuży krwi! Miał głębokie rany!

2022-02-17 12:05
Pradze-Północ: mężczyzna leżał na klatce schodowej w kałuży krwi! Miał głębokie rany!
Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Na klatce schodowej w jednym z budynków przy ul. Mińskiej leżał mężczyzna w wielkiej kałuży krwi. Okazało się, że ma poranione ręce. Pomogli mu strażnicy miejscy, którzy zabezpieczyli rany i wezwali pogotowie.

Wieczorem strażnicy miejscy otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który leżał na klatce schodowej jednego z bloków przy ulicy Mińskiej na Kamionku. Miał obficie krwawiące rany nadgarstka i dłoni.

"Z relacji pracownika ochrony wynikało, że bezdomny leżał na pierwszym piętrze, a na widok ochroniarza zaczął uciekać w dół. Wówczas potknął się, rozbił niesione w torbie butelki i upadł, opierając się rękami na ostrych odłamkach szkła" - przekazał Jerzy Jabraszko ze Straży Miejskiej.

Strażnicy natychmiast wezwali pogotowie ratunkowe, a sami rozpoczęli udzielanie pomocy poszkodowanemu. Do strażników udzielających pomocy rannemu dołączyli policjanci. Funkcjonariusze wspólnie założyli rannemu opaskę uciskową i opatrunki na rany dłoni. Do przyjazdu pogotowia strażnicy monitorowali stan mężczyzny. Ranny został przewieziony do szpitala.

Podpaliła męża tyrana. „Całe życie się nade mną znęcał”

Najstarsze polskie wulgaryzmy - czy znasz ich znaczenie? Sprawdź się! [QUIZ]

Pytanie 1 z 7
Murwa, larwa, przechodka, to określenia...
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE