Poznajesz tego mężczyznę? Myślał, że nikt go nie widzi, teraz szuka go policja

2022-07-22 10:34

Policjanci z Białołęki apelują o pomoc. 3 lipca br. przy ul. Marywilskiej 62 doszło do kradzieży roweru, a prawdopodobny sprawca został uwieczniony na nagraniach z kamer monitoringu. Każdy, kto go rozpozna, powinien skontaktować się ze służbami.

Skradziony rower nie należał do najtańszych, gdyż jego wartość oszacowano na prawie dwa tysiące złotych. Trudno jednoznacznie stwierdzić, czy złodziej wiedział, z jak drogim sprzętem ma do czynienia. Okradzionemu oczywiście bardzo zależy na szybkim odzyskaniu swojej własności.

Policja z Białołęki poszukuje mężczyzny ze zdjęć

Podejrzany o kradzież, którego wizerunek udostępniła policja, ma około 45 lat i około 175 cm wzrostu. W dniu kradzieży miał na sobie białą koszulkę z krótkim rękawem, czarne buty sportowe oraz szare spodnie. Dodatkowo nosił czarną czapkę z daszkiem oraz niewielką, czarno-czerwoną torebkę, przewieszoną przez ramię. Poza tym miał widoczny zarost oraz okulary.

Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę ze zdjęć, powinien zgłosić się na komisariat przy ul. Myśliborskiej 65 lub zadzwonić na numer tel. 47 723 51 30 47 723 52 19 (powołując się na numer l.dz. KPD-II-4141/22). Z mundurowymi można skontaktować się również drogą mailową na adres: [email protected].

Funkcjonariusze zaznaczają, że tożsamość ewentualnych informatorów pozostanie ukryta.

Potrącenie pieszej przez hulajnogę przy Dworcu Centralnym w Warszawie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE