"Pożar" mieszkania w Nowym Dworze Mazowieckim. Strażacy mocno się zdziwili

2022-12-07 22:24

W środę po południu do służb z Nowego Dworu Mazowieckiego wpłynęło zgłoszenie o pożarze mieszkania. Na miejsce natychmiast skierowano kilka zastępów straży, a także pogotowie i policję. Po przybyciu na miejsce okazało się, że pożaru nie ma, choć sąsiedzi mieli powód do niepokoju.

Tuż przed godziną 16 w środę 7 grudnia strażacy z OSP Nowy Dwór Mazowiecki zostali skierowani do pożaru mieszkania na trzecim piętrze w bloku przy ul. Chryzantemy. Do pilnej akcji skierowano także Państwową Straż Pożarną, pogotowie i policję.

Wirtualny kominek zaniepokoił sąsiadów

Na miejscu okazało się jednak, że mieszkanie się nie pali. "Po wstępnym rozpoznaniu stwierdzono, że przyczyną wezwania służb jest imitacja kominka wyświetlana na telewizorze, która z zewnątrz wyglądała bardzo realistycznie, co było powodem wezwania służb przez sąsiadów" - relacjonują strażacy.

W związku z brakiem oznak pożaru zastępy wróciły do koszar.

Przeczytaj także: Pożar mieszkania na Muranowie. Zginęła jedna osoba

Wielki pożar hali magazynowej przy Bystrzyckiej.
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE