Posprzątaj las i wygraj nagrody! Finał Earth Race 2021 już w najbliższą niedzielę

2021-05-17 16:23
Posprzątaj las i wygraj nagrody! Finał Earth Race 2021 już w najbliższą niedzielę
Autor: Pixabay Posprzątaj las i wygraj nagrody! Finał Earth Race 2021 już w najbliższą niedzielę

Posprzątaj las i... wygraj cenne nagrody! Już w najbliższą niedzielę finał Earth Race 2021, czyli akcji, której celem jest zebranie jak największej ilości śmieci. Uczestnicy wydarzenia posprzątają lasy Kabacki i Bródnowski. Ci najbardziej zaangażowani wrócą do domu z upominkami, ale chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę.

Zbierz śmieci - wygraj nagrody

Posprzątaj las i wygraj nagrody! Już w najbliższą niedzielę odbędzie się finał akcji Earth Race 2021. Jej uczestnicy pozbierają śmieci w lasach: Kabackim i Bródnowskim. Ci, którzy uzbierają najcięższe worki - otrzymają upominki. Do wygrania są m.in. głośniki, słodycze oraz gadżety.

QUIZ. Pytania za gwarantowany 1000 zł w "Milionerach"! Sprawdź, czy byś sobie poradził!

Pytanie 1 z 10
Czym biblijny Adam "zapłacił" za towarzyszkę życia?

- Uczestnicy będą zbierać wszelkie śmieci, jakie tylko napotkają. Nawet jeśli znajdą np. pralkę, to wystarczy, że nas o tym powiadomią, a my pójdziemy po nią z odpowiednimi osobami - mówi współorganizatorka akcji, Minji Kim.

Odchudzanie po lockdownie. Jak spalić 300 kalorii? | ESKA XD - Sportekspertka #22

Earth Race 2021 - Warszawa

Udział w akcji jest bardzo prosty. - W akcji udział może wziąć tak naprawdę każdy. Śmieci można zbierać indywidualnie, drużynowo, z rodziną, ze znajomymi, z przyjaciółmi, z psami. Panuje pełna dowolność - dodaje Minji Kim.

Szczegóły akcji można znaleźć na facebookowym profilu wydarzenia.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE