Policja pokazuje przedmioty z kradzieży w Warszawie - być może ROZPOZNACIE SWOJĄ WŁASNOŚĆ!

2021-12-07 12:13

Dziesiątki zegarków, biżuteria i noże - te przedmioty najprawdopodobniej pochodzą z kradzieży dokonanych na terenie Warszawy i okolic. Policja szuka prawowitych właścicieli i właścicielek. Zobaczycie je w naszej galerii. Być może zidentyfikujecie swoją własność!

Kilka noży, dziesiątki zegarków i setki sztuk biżuterii - wszystko to zabezpieczył wydział do walki z Terrorem Kryminalnym i Zabójstw Komendy Stołecznej Policji. Przedmioty te mogły zostać skradzione podczas włamań w warszawie i okolicach. Plaga tego typu przestępstw już od dłuższego czasu nęka stolicę. Osób poszkodowanych w wyniku włamań niewątpliwie jest wiele. Teraz mają szansę na odzyskanie części skradzionych przedmiotów. Wszystkie zdjęcia zamieściliśmy w naszej galerii. Warto uważnie przyjrzeć się każdej rzeczy. Być może odkryje się bowiem coś swojego. Co wtedy? Wszystkich, którzy rozpoznają swoją własność stołeczna policja prosi o kontakt z Wydziałem do walki z Terrorem Kryminalnym i Zabójstw Komendy Stołecznej Policji pod numerem 47 72 365 59 w godz. 8.00 - 14.00, powołując się na numer sprawy TKZ-I-4577/21.

Poradnik Zdrowie: zmęczenie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE