Pogoda na Sylwestra 2020/21 - czy będzie padał śnieg? [WARSZAWA i POLSKA]

2020-12-16 6:14
Pogoda na Sylwestra 2020/21 - czy będzie padał śnieg? [WARSZAWA i POLSKA]
Autor: Canva.com Pogoda na Sylwestra 2020/21 - czy będzie padał śnieg? [WARSZAWA i POLSKA]

Pogoda na Sylwestra 2020/21 - czy będzie padał śnieg? Premier Mateusz Morawiecki mówił podczas spotkania z internautami 2 grudnia, że obostrzenia wprowadzone przed połową listopada dały rezultat, ale również, że w Sylwestra należy ograniczyć kontakty społeczne. Rząd nie planuje zniesienia obostrzenia, które dotyczy spotkań do 5 osób. Mimo to możemy cieszyć się wspaniałym wieczorem! Czy dopisze nam pogoda?

Pogoda na Sylwestra 2020/21 - czy będzie padał śnieg? Ile będzie stopni? Informacje na ten temat potrzebne są wszystkim, którzy chcą w tym roku część 31 grudnia spędzić na świeżym powietrzu. Wspólne oglądanie fajerwerków nie wszędzie będzie możliwe. Już teraz mówi się o wprowadzeniu zakazu w niektórych częściach Polski. Jest to związane z przepełnionymi szpitalami, które nie mogą sobie pozwolić na przyjmowanie w oddziałach dodatkowo osób, które w jakiś sposób zostały poszkodowane przez materiały wybuchowe.

Więcej o tym przeczytacie tutaj: Z powodu COVID-19 będzie zakaz fajerwerków w sylwestra? To bardzo możliwe [WIDEO]

Śląskie motocyklistki rozebrały się w szczytnym celu. Oto wyjątkowy kalendarz na 2021 rok

Pogoda na Sylwestra 2020/21 - ile stopni 31 grudnia?

Miesiąc grudzień zapowiada pod względem pogody na ogół spokojny, bez ekstremalnych zjawisk pogody, nie grożą nam siarczyste mrozy, wichury oraz intensywne opady śniegu. W Sylwestra prognozowane jest od +1 st. C do -4 st. C w Polsce.

Pogoda na Sylwestra 2020/21 - czy będzie padał śnieg?

Po 20 grudnia oraz w Święta w ciągu dnia temperatura maksymalna nie będzie przekraczać + 2 st. C., noce z temperaturą poniżej zera od -2 do -10 st. C w górach Przeważać będzie zachmurzenie duże, okresami występować będą opady deszczu ze śniegiem i śniegu, w górach okresami opady śniegu. Oznacza to, że w Warszawie nie możemy spodziewać się białego puchu okrywającego ulice.

Prognozę pogody przygotowało dla nas: Biuro Meto Cumulus

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE