Policja

i

Autor: policja.pl

Podczas kłótni rzucił się z nożem na żonę. Poważnie ranna kobieta musiała uciekać

2022-10-11 16:47

Policja z Sierpca zatrzymała 50-latka, który podczas kłótni zaatakował nożem swoją żonę. Mężczyzna był wtedy pijany. Teraz grozi mu dożywocie.

Według rzeczniczki Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu asp. Katarzyny Krukowskiej w chwili zatrzymania 50-latek, który zaatakował nożem żonę, był nietrzeźwy - badanie wykazało, że miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu.

Czytaj również: Pogrzeb Jerzego Urbana na Powązkach Wojskowych. Wśród żałobników pojawił się Aleksander Kwaśniewski

Mąż ranił żonę nożem

Do zdarzenia doszło w miniony piątek w jednym z mieszkań na terenie powiatu sierpeckiego. Ustalono, że mężczyzna podczas kłótni z 37-letnią żoną zaatakował ją i dwukrotnie ranił nożem - przekazała asp. Krukowska. Jak wyjaśniła, pokrzywdzona uciekła do sąsiadki, gdzie oczekiwała na pomoc.

- Wezwani funkcjonariusze na miejscu przestępstwa zatrzymali podejrzewanego 50-letniego mieszkańca powiatu sierpeckiego, którego doprowadzili do policyjnego aresztu. Pokrzywdzona z poważnymi obrażeniami ciała została zabrana do szpitala - podkreśliła rzeczniczka sierpeckiej policji.

Jak dodała, zebrany w sprawie przez funkcjonariuszy materiał dowodowy pozwolił prokuratorowi prowadzącemu śledztwo przedstawić 50-letniemu mężczyźnie zarzut dotyczący usiłowania zabójstwa. Decyzją sądu w poniedziałek podejrzany został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. - Za usiłowanie zabójstwa grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności - przypomniała asp. Krukowska.

„Śledź” i jego kompan zapuszkowani pod Warszawą. Wpadli z ogromną ilością narkotyków

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielka manifestacja 11.11 w Warszawie. To kontrdemonstracja do Marszu Niepodległości
  2. UW postawiło nową jadłodzielnię. Lodówka społeczna pojawiła się w BUW-ie
  3. Zabieg wielkiej wagi w warszawskim zoo. Samica nosorożca z mniejszym rogiem [ZDJĘCIA]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE