Przy al. Solidarności zerwała się platforma remontowa. Poszkodowani są robotnicy

2022-07-06 14:22

Wypadek podczas prac remontowych przy alei Solidarności w Warszawie. Media informują o zarwaniu się platformy używanej przy renowacji jednego z budynków. Poszkodowanych jest dwóch robotników. Na miejscu pracują służby.

Zarwanie platformy podczas prac remontowych - taka informacja pojawiła się w stołecznych mediach w środę, 6 lipca po godzinie 13:00. Jako pierwsza przekazała ją stacja TVN 24. Do wypadku doszło przy jednym z budynków zlokalizowanym w ciągu alei Solidarności. Na miejscu pojawiły się służby - pogotowie ratunkowe i straż pożarna, która zabezpiecza teren. Jak podają dziennikarze, platforma urwała się podczas remontu elewacji na wysokości drugiego piętra bloku. W momencie wypadku znajdowało się na niej dwóch robotników. Mężczyźni przeżyli, lecz odnieśli obrażenia. W jakim są stanie? O tym w dalszej części artykułu.

Co Cię wkurza? | Ja się pytam!

Poszkodowanymi zajęli się medycy

Jak donosi serwis, jeden z pracowników doznał ogólnych potłuczeń i - prawdopodobnie - urazu kręgosłupa. Drugi ma otwarte złamanie nogi i uraz jednej ręki. Obu przetransportowano karetkami do szpitala.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE