PGE Narodowy będzie dziś wyglądał inaczej. Akcja w hołdzie bohaterom Powstania Warszawskiego

2022-11-25 16:19
PGE Narodowy
Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS

Na elewacji PGE Narodowego zostanie dziś wyświetlony wyjątkowy napis - "BohaterON". Przedstawiciele obiektu angażują się bowiem w akcję, mającą na celu upamiętnienie powstańców warszawskich oraz ich patriotyzmu.

PGE Narodowy po raz kolejny włącza się do akcji "BohaterON – włącz historię" - poinformowali przedstawiciele obiektu. Kampania ma na celu uhonorowanie powstańców, ale również edukowanie młodszych pokoleń o ich dokonaniach. 

Dodatkowo, zbiera ona wokół siebie wolontariuszy, którzy na co dzień pomagają bohaterom Warszawy. Chętni spędzają z nimi czas, przywożą ciepłe posiłki, pomagają w dostaniu się na wizyty lekarskie, czy starają się aktywizować.

Czytaj również: Dostały "Czapki od serca". Osadzone z Grochowa wykonały specjalne upominki dla dzieci w szpitalach

-  Za pośrednictwem kampanii organizatorzy chcą promować patriotyczne postawy i tożsamość narodową w Polsce i poza jej granicami. W tym celu każdej zainteresowanej osobie umożliwiana jest wysyłka pocztówki, listu bądź laurki do wybranego Powstańca Warszawskiego. Przez sześć edycji kampanii do uczestników walk o Warszawę napisano ponad 1 250 000 kartek! - dodano.

Specjalny napis zostanie wyświetlony na PGE Narodowym

Aby pokazać swoje zaangażowanie, przedstawiciele PGE Narodowego zdecydowali, że 25 listopada na elewacji areny pojawi się ogromny napis: "BohaterON"

Powstanie Warszawskie. Halina Koseska wspomina: "Widziałam, jak żołnierz zabija powstańca za buty..."
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE