Pędził 140 km/h w obszarze zabudowanym. Dostał 2500 zł mandatu

2022-12-16 9:13
policja
Autor: Pixabay

W zimowej aurze lepiej nie przeceniać swoich możliwości za kierownicą. 32-letni mężczyzna nie zważał na intensywne opady śniegu, tylko pędził 140 km/h. Poniósł już konsekwencje swojego czynu.

Zimowa pogoda skłania kierowców do większej ostrożności. Jednakże niestety, nie wszystkich. 32-latek prowadzący oplem nie zastosował się do ograniczeń prędkości oraz panującej aury. Poniósł konsekwencje swojego nierozsądnego zachowania. 

Gnał 140 km/h w obszarze zabudowanym

Mężczyzna, który pędził 140 km/h w obszarze zbudowanym, został zatrzymany przez policję, stracił prawo jazdy, zapłaci również mandat karny w wysokości 2500 złotych. Na szczęście tym razem nie zdążyło dojść do żadnego dramatu. 

Zdarzenie miało miejsce w miejscowości Marianka, 32-letni kierujący oplem postanowił zlekceważyć przepisy ruchu drogowego. W obszarze zabudowanym, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h, postanowił gnać z prędkością prawie 3 razy wyższą.

Poważne konsekwencje

Brawurową jazdę mężczyzny zarejestrował policyjny videorejestrator. 32-latek stracił uprawnienia do kierowania na najbliższe 3 miesiące, zapłacił również mandat karny w wysokości 2500 zł, a na jego konto dopisano 15 punktów karnych.

Policjanci piaseczyńskiego wydziału ruchu drogowego apelują do kierujących o zachowanie rozwagi, opanowania za kierownicą oraz nieprzeceniania swoich umiejętności. Takie warunki pogodowe, jakie towarzyszą nam w ostatnich dniach plus chwila nieuwagi i nieszczęście gotowe.

Policjanci apelują o rozsądek i nieprzecenianie swoich umiejętności za kierownicą pojazdu!

Policjanci weszli do płonącego pustostanu po bezdomnego
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE