Otil, Ogi, Oro i Ondo to nowe psy wyszkolone do badań osmologicznych! Są... urocze!

2020-12-10 9:36
Otil, Ogi, Oro i Ondo to nowe psy wyszkolone do badań osmologicznych! Są... urocze!
Autor: http://www.policja.waw.pl/pl/dzialania-policji/aktualnosci/54946,W-rok-po-tragedii-nowe-psy-trafia-do-Pracowni-Osmologii.html Otil, Ogi, Oro i Ondo to nowe psy wyszkolone do badań osmologicznych! Są... urocze!

Otil, Ogi, Oro i Ondo to nowe psy wyszkolone do badań osmologicznych już wkrótce, wraz z przewodnikami, będą służyć w Pracowni Osmologii Sekcji Biologii Laboratorium Kryminalistycznego Komendy Stołecznej Policji. To cztery młode owczarki niemieckie, które obecnie szkolą się w Zakładzie Kynologii Policyjnej w Sułkowicach. Pod czujnym okiem swoich przewodników przechodzą tresurę praktyczną, która ma rozwinąć ich umiejętności w zakresie pracy węchowej i utrzymania sprawności użytkowej w zakresie posłuszeństwa ogólnego. Prócz tego... są urocze!

Otil, Ogi, Oro i Ondo to nowe psy wyszkolone do badań osmologicznych! Są... urocze! I chociaż wiemy, ze będą musiały zajmować się bardzo poważnymi sprawami, to nie sposób oderwać od nich oczu, a ręka sama wyciąga się w stronę monitora, by móc je pogłaskać. Wiemy już, że w nowym domu są bardzo oczekiwane. Na stronie policji czytamy:

Nowe kojce i budy czekają już na nowych użytkowników. Otil, Ogi, Oro i Ondo wprowadzą się do odbudowanych pomieszczeń niemalże w rok po tragedii. 26 lutego 2021 roku wraz z przewodnikami zakończą siedmiomiesięczny kurs dla psów do badań osmologicznych. Obecnie, zakupione od polskiego hodowcy cztery młode owczarki niemieckie szkolą się w Zakładzie Kynologii Policyjnej w Sułkowicach. Pod okiem przewodników przechodzą tresurę praktyczną, która ma rozwinąć u młodych psów umiejętności w zakresie pracy węchowej i utrzymania sprawności użytkowej psa w zakresie posłuszeństwa ogólnego.

UWAGA! ZUS zawiesza działalność! Kiedy wypłaty emerytur, rent, zasiłków? Pół roku oczekiwania

Przed psami jeszcze wiele nauki. Po zakończeniu kursu zostaną poddane atestacji. Pozytywna ocena pozwoli im otrzymać atest niezbędny do wykorzystywania psów do badań osmologicznych. Więcej o psiakach przeczytacie TUTAJ.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE