Nowy mural w Warszawie. Sprawdźcie, gdzie jest i jak wygląda!

2022-11-02 9:30

W Warszawie powstał kolejny mural. Sprawdźcie, gdzie można zobaczyć nowe kolorowe malowidło i jakiej tematyki dotyczy. Zapraszamy do galerii.

Nowy mural na Bielanach

Na warszawskich bielanach od kilku dni można podziwiać nowy barwny mural. O ukończeniu prac nad nim poinformowały na swoich social mediach władze miasta. Mural powstał z okazji 20-lecia Fundacji Ewy Błaszczyk 'Akogo?' która zapewnia pomoc pacjentom w śpiączce i to właśnie proces wychodzenia ze śpiączki jest tematem nowego warszawskiego muralu.

Nowy mural znajduje się ścianie budynku przy ul. Żeromskiego 4E na Bielanach, a jego autorem jest Wojciech Brewka. W zamieszczonym poniżej nagraniu autor nowego warszawskiego muralu wyjaśnia, czym inspirował się podczas jego tworzenia. Abstrakcyjny mural przykuwa uwagę przechodniów z daleka, ale żeby dokładnie zobaczyć jego szczegóły warto podejść bliżej. Do czego zachęcamy.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE