Nocna interwencja policji w klubie na Parkingowej! Funkcjonariusze zajęli alkohol [FOTO, WIDEO]

2021-03-05 8:57
policja
Autor: pixabay.com

Policja interweniowała w nocy z czwartku na piątek w znanym stołeczny lokal przy ul. Parkingowej. O działaniach mundurowych poinformował na swoim profilu na Facebooku klub. Według relacji zamieszczonej na Facebooku lokalu, który reklamuje się, jako Warszawskie Muzeum Kapsli, funkcjonariusze mieli zająć znajdujący się tam towar.

O działaniach policji donosił również TVN Warszawa. "Podjechało tam 10 radiowozów policji. Policjanci są na zewnątrz i w środku lokalu, który jest otwarty. Wygląda na to, że w środku jest dużo osób, słychać muzykę. Każdy, kto wychodzi lub wchodzi, jest spisywany przez policjantów" - opisał portal TVN Warszawa.pl.

Informację potwierdził w rozmowie z portalem również Jarosław Florczak z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. "Na miejscu interweniują Krajowa Administracja Skarbowa i sanepid. Policjanci im asystują" - przekazał.

Koronawirus: otwarte kluby. Czy można organizować imprezy?

Zgodnie z aktualnymi zarządzeniami epidemiologicznymi w całej Polsce obowiązuje zakaz działalności stacjonarnej gastronomii - możliwe jest oferowanie posiłków na wynos oraz w dowozie.

Ekskluzywne domki dla jeży i dżdżownic
Sonda
Obawiasz się o swoje zdrowie i sytuację epidemiologiczną w Polsce?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE